Výběr jazyka    baloon baloon

Nemáte povolený FLASH

LASO CUP 2016
IX.ročník

e mezinárodní turnaj v malé kopané mužů i žen s bohatým doprovodným programem v čele s hudební zábavou. Každý rok se ho účastní na 70 týmů. Letošní ročník je již 9. v pořadí a uskuteční se tradičně poslední červnový víkend od 25.-26.6.2016 ve sportovním areálu v Nedachlebicích u Uherského Hradiště.

Akce se koná pod záštitou českého fotbalového reprezentanta Michalem Kadlecem.

Novinky

25.5.2016

TJ Nedachlebice - výročí 70 let

Týden před naší akcí se ve sportovní areálu v Nedachlebicích uskuteční ještě jedna významná akce a to oslava výročí založení místního fotbalového klubu. Při této příležitosti se mimojiné představí prosti místnímu A mužstvu ligový tým 1.FC Slovácko a následně odehrají utkání starré grady NEdachlebic a Slovácké Slávie.

» Více

18.5.2016

Michal Kadlec hráčem Sparty Praha!

Reprezentant, patron a také účastník naší akce, Michal Kadlec, se vrací do české ligy a podepsal smlouvu na 3 ve Spartě Praha. Nadále ho čeká také mistriství Evropy ve Francii a dle tamních výsledků bude záležet na jeho letošní účasti na Laso cupu. Přejeme hodně štěstí, jak v novém angažmá, tak na reprezentačním poli.

» Více

8.2.2016

IX.ročník opět v Nedachlebicích poslední červnový víkend

Další ročník se opět po dohodě s obcí a místním TJ uskuteční v Nedachlebicích a to tradičně poslední červnový víkend. Již od pátku 24. pro Vás bude nachystán program a samotný turnaj se uskuteční v sobotu a neděli 25.-26.6.2016. Těšíme se na Vás ...

» Více

30.6.2015

Dobojováno - LASO ´16

Tak už je to letos za námi a všichni se těšíme opět na další ročník!:-) Zase poslední víkend v červnu se na Vás budeme těšit při 9.ročníku ...

» Více

18.6.2015

Registrace a los

Registrace a možnost přihlášení je do úterý 23.6., kdy každý z týmů musí mít i zaplacen registarční poplatek. Poté proběhne los, který bude zveřejněn ve středu. Už se nám to blíží:-)

» Více

Archív novinek


Předpověď Předpověď Předpověď

Sponzoři