Výběr jazyka    baloon baloon

Nemáte povolený FLASH

LASO CUP 2014
VII.ročník

je mezinárodní turnaj v malé kopané mužů i žen s bohatým doprovodným programem v čele se sobotní hudební zábavou. Letošní ročník je již 7. v pořadí a uskuteční se poslední červnový víkend od 27.-29.6.2014 ve sportovním areálu v Nedachlebicích u Uherského Hradiště.

Akce se koná pod záštitou dvou českých fotbalových reprezentantů - Michalem Kadlecem a Dušanem Melichárkem.

Novinky

12.2.2014

Registrace spuštěna!!!

Registrace na další rok je již spuštěna. Přihlásit se můžete, když najedete na vrchní záložku - "Registrace a týmy" :-)

» Více

12.2.2014

Příští ročník 2014

Další ročník a to v pořadí 7. se uskuteční tradičně poslední červnový víkend a s programem již od pátku 27.6. do neděle 29.6. (samotný turnaj sobota a neděle).

» Více

17.7.2013

A je to zdárně za námi:-)

Už teď se všichni můžete těšit na následující ročník:-)))

» Více

26.6.2013

Stan postaven, přípravy vrcholí

Vše dostává již krásné obrysy, tak aby po páté hodině páteční vše bylo nachystáno a areálpřivítal první návštěvníky. Dnes postaven stan, navezena kupa materiálu včetně stolního fotbálku, zítra další chystání a montáž zachytných sítí za každou z branek, tak aby hra byla plynulá. Těšíme se na Vás:-)

» Více

26.6.2013

Přípravy a počasí

Přípravy jsou v plném proudu a vše běží jak má:-)  Počasí dělá sice v ČR neplechu, ale v okolí UH se není čeho bát, zde pod vodou nejsme:-). Trávník je v naprostém pořádku. Navíc podle předpovědi již od čtvrtka na uherskohradštsku nemá snad spadnout ani kapka a má být polojasno 20-25 stupňů, ale víme jak je to s předpovědmi. Tak doufejme:-))) Těšíme se na Vás za tým pořadatelů ...

» Více

Archív novinek


Předpověď Předpověď Předpověď

Sponzoři