Výběr jazyka    baloon baloon

Nemáte povolený FLASH

LASO CUP 2016
IX.ročník

e mezinárodní turnaj v malé kopané mužů i žen s bohatým doprovodným programem v čele s hudební zábavou. Každý rok se ho účastní na 70 týmů. Letošní ročník je již 9. v pořadí a uskuteční se tradičně poslední červnový víkend od 25.-26.6.2016 ve sportovním areálu v Nedachlebicích u Uherského Hradiště.

Akce se koná pod záštitou českého fotbalového reprezentanta Michalem Kadlecem.

Novinky

22.6.2016

Rozlosování během středy!

Rozlosování do skupin a následné informace k průběhu turnaje se na webu objeví během středy ...

» Více

16.6.2016

Radegast a Kozel

Letošní rok se můžete těšit na čepované pivečko v podání Radegastu a Kozlíka.

» Více

1.6.2016

Promítání ME ve Francii

Během víkendu bude nainstalováno multifunkční obrazovka, na které se bude promítat ME ve Francii. V sobotu nás čekají od 15:00, 18:00 a 21:00 osmifinálové boje. Ale již v pátek nebo sobotu dopoledne, zde poběží ze záznamu zápasy české a slovenské reprezentace.

» Více

25.5.2016

TJ Nedachlebice - výročí 70 let

Týden před naší akcí se ve sportovní areálu v Nedachlebicích uskuteční ještě jedna významná akce a to oslava výročí založení místního fotbalového klubu. Při této příležitosti se mimojiné představí prosti místnímu A mužstvu ligový tým 1.FC Slovácko a následně odehrají utkání starré grady NEdachlebic a Slovácké Slávie.

» Více

18.5.2016

Michal Kadlec hráčem Sparty Praha!

Reprezentant, patron a také účastník naší akce, Michal Kadlec, se vrací do české ligy a podepsal smlouvu na 3 ve Spartě Praha. Nadále ho čeká také mistriství Evropy ve Francii a dle tamních výsledků bude záležet na jeho letošní účasti na Laso cupu. Přejeme hodně štěstí, jak v novém angažmá, tak na reprezentačním poli.

» Více

Archív novinek


Předpověď Předpověď Předpověď

Sponzoři