Výběr jazyka    baloon baloon

Nemáte povolený FLASH

LASO CUP 2016
IX.ročník

e mezinárodní turnaj v malé kopané mužů i žen s bohatým doprovodným programem v čele s hudební zábavou. Každý rok se ho účastní na 70 týmů. Letošní ročník je již 9. v pořadí a uskuteční se tradičně poslední červnový víkend od 25.-26.6.2016 ve sportovním areálu v Nedachlebicích u Uherského Hradiště.

Akce se koná pod záštitou českého fotbalového reprezentanta Michalem Kadlecem.

Novinky

18.5.2016

Michal Kadlec hráčem Sparty Praha!

Reprezentant, patron a také účastník naší akce, Michal Kadlec, se vrací do české ligy a podepsal smlouvu na 3 ve Spartě Praha. Nadále ho čeká také mistriství Evropy ve Francii a dle tamních výsledků bude záležet na jeho letošní účasti na Laso cupu. Přejeme hodně štěstí, jak v novém angažmá, tak na reprezentačním poli.

» Více

8.2.2016

IX.ročník opět v Nedachlebicích poslední červnový víkend

Další ročník se opět po dohodě s obcí a místním TJ uskuteční v Nedachlebicích a to tradičně poslední červnový víkend. Již od pátku 24. pro Vás bude nachystán program a samotný turnaj se uskuteční v sobotu a neděli 25.-26.6.2016. Těšíme se na Vás ...

» Více

30.6.2015

Dobojováno - LASO ´16

Tak už je to letos za námi a všichni se těšíme opět na další ročník!:-) Zase poslední víkend v červnu se na Vás budeme těšit při 9.ročníku ...

» Více

18.6.2015

Registrace a los

Registrace a možnost přihlášení je do úterý 23.6., kdy každý z týmů musí mít i zaplacen registarční poplatek. Poté proběhne los, který bude zveřejněn ve středu. Už se nám to blíží:-)

» Více

25.4.2015

Vodní fotbálek na LASU

Připravili jsme pro všechny návštěvníky možnost zahárt si populární vodní fotbálek, který bude přichystán od sobotního odpoledne do večera:-)))

» Více

Archív novinek


Předpověď Předpověď Předpověď

Propozice

 

 Základní informace o turnaji

Termín: sobota a neděle 25.6.-26.6.2016 (pátek 24. již večerní program v areálu - DISCO - možnost příjezdu a stanování)

Místo konání: sportovní areál v Nedachlebicích u Uherského Hradiště (mapa)

Počet týmů: kapacita turnaje je v mužské části je 72 týmů, v ženské části 8 týmů

Startovné: 1500,- Kč (55 EUR) turnaj muži, 500,- (20 EUR) turnaj žen

Hřiště: turnaj se bude hrát na 6 travnatých hřištích o rozměrech 40x24 m v jednom areálu

Počet hráčů: hraje se 4 + 1, na soupisce může být zapsán libovolný počet hráčů

Hrací doba:  sobotní kvalifikační skupiny 2x10 minut, nedělní dopoledne a playoff 2x8 minut

Systém turnaje mužů:

  • V sobotních kvalifikačních bojích budou týmy rozděleny do 12ti šestičlených skupin (každá skupina bude mít své vlastní hřiště, prvních 6 skupin začne své boje v 8:45 a zbytek odpoledních skupin zahájí svá utkání od 13:00) (v 18:00 soutěž o nejlepšího exekutora penalt). 
  • Do nedělních bojů postupují všechny týmy!!!
  • První 4 týmy z kvalifikačních skupin budou rozděleny do 12ti čtyřčlených skupin vždy po jednom týmu umístěných na 1., 2., 3. a 4. místě v sobotních skupinách. A první dva týmy a nejlepších 5 týmů na třetím místě postupuje do závěrečého playoff!! Nedělní utkání začnou od 8:30 a vždy dvě skupiny se utkají na jednom hřišti. 
  • Týmy na 5. a 6. místě se utkají mezi sebou v playout o tzv. lucky looser. Dohromady tedy 24 týmů se utká mezi sebou o 3 postupové místa do hlavního playoff. 
  • I když se tedy někomu nepovede sobotní skupina bude mít pořád šanci na vítězství!! Každý z účastníků odehraje minimálně 6 utkání a 54 týmů minimálně 8 utkání! Nejlepší dva až 13!

Systém turnaje žen:

  • Turnaj žen se uskuteční v sobotu odpoledne. Týmy se utkají systémem každý s každým o celkového vítěze (přesný rozpis bude znám dle počtu přihlášených). 
  • Začátek je naplánovan společně s odpolední fází mužského turnaje na 13:30.
  • Po jeho skončení proběhne soutěž o nejlepšího penaltového exekutora o mnoho zajímavých cen. Poté proběhne vyhlášení a přichystána večerní hudební zábava!

 

Organizátoři si vyhrazují právo na změnu systému v závislosti na počtu přihlášných týmů, o všech případných změnách budete včas informováni)

Sponzoři